Pentaklis

Mano profilis

Search
Close this search box.

Vasario horoskopas 2024 m

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.):
Šį mėnesį, Avinai, žvaigždės lygiuojasi į kūrybinės energijos pliūpsnį. Pasinaudokite savo novatoriška dvasia ir nebijokite mąstyti ne tik. Jūsų pasitikėjimas auga, todėl tai puikus laikas imtis naujų iššūkių. Stebėkite netikėtas savo karjeros galimybes – jos gali paskatinti įdomių įvykių.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.):
Vasaris Jaučiui atneša dėmesį į santykius. Nesvarbu, ar tai būtų romantiškas partneris, ar artimas draugas, atviras bendravimas sustiprins jūsų ryšius. Nevenkite išreikšti savo jausmų ir troškimų. Tai taip pat puikus metas savistabai, todėl skirkite šiek tiek laiko apmąstyti savo asmeninius tikslus ir siekius.

Dvyniai (gegužės 21 d.–birželio 20 d.):
Dvyniai, pasiruoškite mėnesiui nuotykių ir tyrinėjimų. Jūsų smalsumas sužadinamas, o horizonte atsiveria naujos mokymosi ir augimo galimybės. Priimkite nežinomybę ir būkite atviri išbandyti naujus dalykus. Jūsų socialinis gyvenimas šurmuliuoja, todėl būtinai užmegzkite ryšį su draugais ir mėgaukitės jus supančia teigiama energija.

Vėžys (birželio 21 d.–liepos 22 d.):
Vėžys, šis mėnuo skatina sutelkti dėmesį į rūpinimąsi savimi ir gerovę. Skirkite laiko savo kūno ir proto puoselėjimui. Skirkite akimirkų atsipalaidavimui ir apmąstymams. Profesiniame gyvenime pasitikėkite savo instinktais ir nebijokite tvirtinti savęs. Pusiausvyra tarp darbo ir rūpinimosi savimi lems bendrą sėkmę.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.):
Dėmesio centre – tu, Leo! Vasaris atneša galimybių pripažinti ir tobulėti jūsų karjeroje. Jūsų charizma yra didžiausia, todėl išnaudokite ją savo naudai. Tačiau nepamirškite pusiausvyros – neapleiskite asmeninio gyvenimo. Skirkite laiko artimiesiems ir mėgaukitės teigiamomis nuotaikomis, kurios jus supa.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.):
Mergelė, šis mėnuo susijęs su finansų planavimu ir stabilumu. Atidžiai peržiūrėkite savo biudžetą ir apsvarstykite galimybę protingai investuoti. Jūsų praktinis mąstymas nuves jus į sėkmę. Santykiuose būkite atviri kompromisams ir raskite bendrą kalbą. Bendravimas yra raktas į harmonijos palaikymą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.):
Svarstyklės, Vasaris skatina susitelkti į asmeninį augimą ir savęs atradimą. Skirkite laiko gilintis į savo aistras ir tyrinėti naujus pomėgius. Jūsų intuicija stipri, todėl pasitikėkite savo instinktais. Santykiuose sąžiningumas ir skaidrumas sustiprins jūsų ryšius. Pasinerkite į savęs tobulinimo kelionę.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.):
Skorpione, šis mėnuo jūsų socialiniame gyvenime atneš energijos antplūdį. Susisiekite su draugais, užmegzkite ryšius ir gaukite teigiamą energiją aplink jus. Jūsų kūrybiškumas sklando, todėl tai puikus laikas meniniams užsiėmimams. Širdies reikaluose būkite atviri pažeidžiamumui ir atsikratykite tvyrančiųjų nuoskaudų, kad santykiai būtų pilnesni.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.):
Šaulys, vasaris – karjeros augimo ir tobulėjimo metas. Jūsų sunkus darbas atsiperka, o sėkmės galimybės yra ranka pasiekiamos. Būkite susitelkę ties savo tikslais ir nebijokite rizikuoti. Asmeniniame gyvenime puoselėkite santykius ir pasidalykite savo pasiekimais su artimaisiais.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.):
Ožiaragis šį mėnesį pabrėžia pusiausvyros svarbą. Skirkite laiko pasikrauti ir pirmenybę teikite savo gerovei. Jūsų profesiniame gyvenime svarbiausia yra bendradarbiavimas. Kurkite tvirtas partnerystes ir aljansus, kurie atves į abipusę sėkmę. Nebijokite deleguoti užduočių – komandinis darbas padės įgyvendinti svajonę.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.):
Su gimtadieniu, Vandeni! Vasaris – savęs atradimo ir naujų ketinimų ateinantiems metams metas. Pripažinkite savo individualumą ir nebijokite siekti savo aistrų. Santykiuose bendraukite atvirai ir išsakykite savo poreikius. Jūsų unikali perspektyva yra turtas – pasidalykite ja su pasauliu.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.):
Žuvys, šis mėnuo skatina sutelkti dėmesį į savo svajones ir siekius. Išsikelkite aiškius tikslus ir imkitės veiksmų jų siekti. Jūsų intuicija yra sustiprinta, todėl pasitikėkite savo vidiniu vadovavimu. Santykiuose būkite kantrūs ir supratingi. Užuojauta ir empatija sustiprins jūsų ryšius su kitais.