Pentaklis

Mano profilis

Search
Close this search box.

Dažnai užduodami klausimai

Taro yra senovės simbolių sistema, susidedanti iš 78 kortų. Taro dažniausiai naudojamas būrimui ir savęs atradimui. Kortelių vaizdai turi sudėtingą interpretaciją astrologijos, okultizmo ir alchemijos požiūriu. Todėl šios kortos siejamos su slaptomis žiniomis.

Portale tarokortuburimai.lt visi Taro kortų paaiškinimai pateikiami lietuvių kalba. Taro kortų reikšmės skiltyje galite rasti įžvalgų apie kiekvieną Taro arkaną.

Tikėtina, kad tos pačios kortos nenukris, ir nėra gerai kartoti tą patį klausimą kelis kartus iš eilės toje pačioje sklaidoje. Tačiau dažnai pasitaiko situacijų, kai panašios ar net tos pačios Taro kortos iškyla keliose sijose ir galutinis atsakymas būna toks pat. Jei kelis kartus iš eilės bandysite pakartoti tą patį išdėstymą su tuo pačiu klausimu, kortelėse gali neberodyti teisingų atsakymų. Tik harmoningo sąmonės ir pasąmonės ryšio sąlygomis galima gauti atsakymus iš kortų. Kai protas abejoja ir nepasitiki intuicija, harmonija sutrinka, o atsakymų kokybė sumažėja iki minimumo.

Tikrasis būrimo su Taro tikslas yra geriau pažinti save ir savo slapčiausią esybę, tapti sąmoningesniu. Supraskite savo misiją ir misiją gyvenime.

Ateities spėjimus su Taro kortomis galite atlikti internetu tarokartis.lv svetainėje. Mūsų svetainėje yra daugybė skirtingų ateities spėjimų su Taro ir dar daugiau. tarokortuburimai.lt taip pat rasite ateities spėjimą runomis ir daug kitų įdomių bei naudingų dalykų.

Tiksliausius atsakymus gausite, jei klausimus užduosite iki trijų mėnesių laikotarpiui. Žinoma, galite užduoti klausimus ir apie ateitį, bet tikslesnius atsakymus gausite, jei numanysite apie artimiausią ateitį. Šiandien pasaulyje viskas keičiasi itin greitai, todėl labai greitai keičiasi ir įvykius įtakojantys veiksniai.

Norėdami gauti atsakymą iš Taro kortų, turite užduoti klausimą kuo konkrečiau ir aiškiau. Nuo to priklauso atsakymo tikslumas. Pavyzdžiui, jei nerimaujate dėl savo finansinės padėties ir Taro kortoms užduodate klausimą „Ar galiu tapti turtingu?“. Kortelė parodys jūsų būseną šiandien ir tai gali jus suklaidinti. Abstraktus klausimas sukuria dviprasmišką interpretaciją. Į Taro kortos klausimus įtraukite veiksmus, aplinkybes ir laiką. Kuo tiksliau suformuluokite klausimus, pvz.: „Kokią kompensaciją gausiu naujoje darbovietėje?“, „Ar atidarysiu naują įmonę po mėnesio?“, „Ar būsiu paaukštintas dabartinėje darbovietėje per ateinančius 2 mėnesius ?”.

Dažniausiai užduodami klausimai taro kortoms yra susiję su asmeniniu gyvenimu, meile ir santykiais, šeima ir finansine padėtimi. Santykiai mumyse sukelia stiprias emocines reakcijas, todėl norime žinoti, kas mūsų laukia ateityje santykiuose ir norime geriau suprasti, kas vyksta dabar. Taro būrimo pagalba galima išsiaiškinti konfliktines situacijas, harmonizuoti santykius, išsiaiškinti priežastis, kodėl nepavyksta užmegzti santykių, sužinoti nėštumo, santuokos, kraustymosi, darbo keitimo, nekilnojamojo turto pirkimo ar pardavimo galimybę. ir daug daugiau. Populiariausias Taro kortų klausimas yra „Kada aš ištekėsiu?“. Asmeninis gyvenimas kelia nerimą įvairaus amžiaus moterims ir vyrams.

Jei kas nors teigia, kad būrimas taro kortomis yra nuodėmė, tai greičiausiai šis žmogus nieko nežino apie taro kortas. Taro kortos yra tiesiog įrankis, padedantis žmogui pasiekti savo pasąmonę. Pasąmonė kalba ženklų ir vaizdų kalba. Taro kortos turi vaizdinius ir simbolius, padedančius geriau suvokti pasąmonės žinią. Visi atsakymai jau yra mumyse, o Taro kortos yra puiki priemonė rasti šiuos atsakymus ir paversti juos sąmone.