Pentaklis

Mano profilis

Search
Close this search box.

Kaip tai veikia?

Ateities spėjimas Taro kortomis internetu – tai inovatyvus ir patogus ateities spėjimo būdas, leidžiantis spėti pačiam bet kuriuo paros metu, iš bet kurios pasaulio vietos ir, be to, anonimiškai.

1.

Pasirinkite būrimą
  • Pasirinkite vieną iš skaitymų skyriuje Pirkti Taro skaitymą.


    Visas prognozes specialiai portalui tarokortuburimai.lt parengė patyręs taralogas.

2.

Sumokėti
  • Įtraukite į krepšelį ateities spėjimą ir atsiskaitykite mokėjimo kortele.

    Iš karto po apmokėjimo turėsite 30 minučių prieigą prie pasirinktos ateities.

3.

Atlieka būrimą
  • Po apmokėjimo būsite nukreipti į įsigytą būrimą. Spėjimų metu pamatysite atgalinį skaičiavimą. Svarbu! 30 min. atgalinis skaičiavimas pradedamas skaičiuoti iškart po apmokėjimo.

4.

Gaukite atsakymus
  • Pasirinkite kortas iš kaladės spustelėdami jas.


    Po būrimu matysite kortų, jums numestų konkrečiame būrime, paaiškinimus.

Sveiki atvykę į TaroKortuBurimai.lt, jūsų portalą, kuriame galite skaityti virtualius taro skaitymus be fizinių skaitytuvų. Pasinerkite į mistinį taro būrimo internete pasaulį, kuriame naujovės susilieja su patogumu ir suteikia jums galimybę lengvai atskleisti savo gyvenimo kelionės įžvalgas.

Kaip tai veikia?

Mūsų virtualūs taro skaitymai suteikia intuityvią ir sklandžią patirtį:

Pasirinkite savo sklaidą: pasirinkite iš daugybės taro sklaidų, pritaikytų jūsų konkretiems klausimams ar dėmesio sritims.

Sutelkite dėmesį į savo ketinimus: Išvalykite mintis ir susikoncentruokite ties savo paklausimu arba gyvenimo aspektu, dėl kurio ieškote patarimų.

Maišymas ir traukimas: paprastu paspaudimu sumaišykite virtualią kaladę ir ištraukite kortas. Pasitikėkite savo intuicija rinkdamiesi kiekvieną kortelę.

Aiškinimo gairės: gaukite išsamias kiekvienos ištrauktos kortelės interpretacijas, paaiškindami jų reikšmes ir kaip jos susijusios su jūsų užklausa.

Apmąstykite ir įgalinkite: skirkite laiko apmąstyti skaitymo metu gautas įžvalgas ir naudokite jas, kad įgalintumėte savo sprendimus ir veiksmus.

Patirkite taro būrimo magiją po ranka, bet kada, bet kur ir visiškai anonimiškai. Kelionę su TaroKortuBurimai.lt pradėkite jau šiandien.