Pentaklis

Mano profilis

Search
Close this search box.

Tyrinėkite mistišką Taro ir Oracle kortų užteklių ir kaladžių pasaulį

Būrimo ir savęs atradimo srityje nedaugelis įrankių yra tokie svarbūs ir universalūs kaip taro ir orakulų kortos. Šios mistinės kaladės šimtmečius žavėjo ieškotojų vaizduotę, siūlydamos įžvalgas, patarimus ir žvilgsnį į gilesnes gyvenimo paslaptis. Pagrindinis jų žavesys yra įvairios galimos užtepėlės ir deniai, kurių kiekvienas turi savo unikalią energiją ir interpretaciją. Leiskitės į kelionę po kai kuriuos populiariausius užtepimus ir kaladėles žaviame taro ir orakulų kortų pasaulyje.

Taro kortų sklaidos:

Keltų kryžius: turbūt labiausiai žinomas taro paplitimas, Keltų kryžius siūlo išsamų karalienės padėties vaizdą. Jį sudaro dešimt kortelių, kurių kiekviena atspindi skirtingus asmens gyvenimo aspektus, tokius kaip praeities įtaka, dabartinės aplinkybės ir ateities galimybės.
Trijų kortelių paskirstymas: paprastas, bet galingas, trijų kortelių paskirstymas puikiai tinka greitoms įžvalgoms ar kasdieniams nurodymams. Pirmoji korta vaizduoja praeitį, antroji dabartį, o trečioji – ateitį, pateikdama momentinį valdovės kelionės vaizdą.
Pasagos užtepėlė: ši užtepėlė idealiai tinka tyrinėjant konkretaus klausimo ar problemos subtilybes. Sukurta kaip pasaga, ji suteikia įžvalgos apie praeitį, dabarties įtaką, paslėptus aspektus ir galimus rezultatus, pateikiant holistinį esamos situacijos požiūrį.
Santykių sklaida: sukurta siekiant atskleisti romantišką ar tarpasmeninę dinamiką, ši sklaida gilinasi į stipriąsias puses, iššūkius ir galimą santykių ateitį. Tai gali pasiūlyti vertingų įžvalgų apie bendravimą, suderinamumą ir abipusį augimą.
„Oracle“ kortelių paplitimai:

Vienos kortelės traukimas: kartais tereikia vienos kortelės, kad būtų aiškumo ar įkvėpimo. Nesvarbu, ar ištraukta atsitiktinai, ar pasirinkta intuityviai, viena orakulo korta gali pasiūlyti gilios išminties arba savalaikę žinią iš visatos.
Praeities-dabarties-ateities sklaida: Panašiai kaip Taro analogas, šis sklaida tyrinėja karalienės gyvenimo įvykių laiko juostą. Pirmoji korta simbolizuoja praeitį, antroji – dabartį, o trečioji – ateitį, siūlanti gaires ir patikinimą kelyje.
Sprendimų priėmimo sklaida: susidūrus su sudėtingais pasirinkimais ar kryžkelėmis, ši sklaida gali nušviesti kelią į priekį. Paprastai jį sudaro trys ar daugiau kortelių, kurių kiekviena suteikia įžvalgų apie įvairias galimybes arba veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš priimant sprendimą.
„Elemental Spread“: įkvėpta keturių elementų – žemės, oro, ugnies ir vandens – ši sklaida suteikia holistinį valdovės situacijos vaizdą. Kiekviena korta atitinka elementą ir pateikia nurodymus, kaip subalansuoti ir panaudoti jos energiją augimui ir transformacijai.
Populiarios Taro kaladės:

Rider-Waite-Smith: Laikoma auksiniu taro kaladžių standartu, Rider-Waite-Smith kaladė pasižymi ikoniniais vaizdais ir simbolika, kurie tapo taro skaitymo sinonimu. Dėl klasikinio dizaino jis yra prieinamas pradedantiesiems, o patyrusiems specialistams suteikia gilumo ir niuansų.
Thoth Tarot: sukurtas Aleisterio Crowley ir ledi Friedos Harris, Thoth Tarot garsėja savo ezoterine simbolika ir okultine reikšme. Ryškiomis spalvomis ir sudėtingais meno kūriniais jis gilinasi į mistikos, alchemijos ir pasąmonės sritis.
„Laukinis nežinomas taras“: savo įspūdingomis nespalvotomis iliustracijomis ir modernia tradicinių taro archetipų interpretacija „Laukinis nežinomas taras“ pavergė daugelio širdis. Įspūdingi jo vaizdai kviečia žvelgti į save ir tyrinėti, todėl jis yra mėgstamiausias tarp šiuolaikinių skaitytojų.
Šiuolaikinis raganos taras: švęsdamas įvairovę, įgalinimą ir įtraukumą, The Modern Witch Tarot pervaizduoja tradicinį taro rinkinį per šiuolaikišką feministinį objektyvą. Jo ryškios iliustracijos ir įvairios veikėjų grupės atspindi besivystantį dvasingumo ir savęs atradimo kraštovaizdį.
Populiarūs „Oracle“ deniai:

Orakulo išmintis: sukurta Colette Baron-Reid, šis orakulų rinkinys sujungia kerinčius meno kūrinius su įžvalgiomis žinutėmis, kad suteiktų gairių ir aiškumo gyvenimo kelionėje. Kiekviena korta siūlo išminties grynuoliuką arba švelnų visatos stumtelėjimą, kviečiantį domėtis ir augti.
„The Universe Has Your Back“: Gabrielle Bernstein sukurtas orakulo denis yra galingas įrankis ugdyti pasitikėjimą ir pasidavimą netikrumo akivaizdoje. Jos patvirtinimai ir meilės pranešimai primena mums, kad mus palaiko geranoriškos visatos jėgos, vedančios mus į taiką ir išsipildymą.
„The Sacred Rebels Oracle“: tiems, kurie žygiuoja savo būgno ritmu, „The Sacred Rebels Oracle“ siūlo padrąsinimą ir patvirtinimą autentiškumo keliu. Jo maištinga dvasia ir netradicinė išmintis įkvepia drąsos, kūrybiškumo ir saviraiškos.
Mėnulio orakulų kortelės: išnaudodama mistinę mėnulio energiją, ši Yasmino Bolando orakulų kaladė suteikia patarimų ir įžvalgų apie mėnulio ciklus ir kosminius ritmus. Kiekviena kortelė paliečia intuityvią mėnulio išmintį ir padeda mums susilyginti su jo galinga energijagies pasireiškimui ir transformacijai.
Nesvarbu, ar jus traukia nesenstanti taro simbolika, ar intuityvi orakulų kortų išmintis, kiekvienam ieškotojui savęs atradimo kelionėje yra kaladė ir užtepėlė. Tyrinėdami sąmonės gelmes ir visatos paslaptis, šie šventi įrankiai tebūna jūsų palydovai, nušviečiantys kelią į priekį su įžvalga, įkvėpimu ir dievišku vadovavimu.