Pentaklis

Mano profilis

Search
Close this search box.

Taro kortų maišymo menas: vadovas pradedantiesiems

Taro kortų maišymas nėra tik praktinis skaitymo proceso žingsnis; tai ritualas, susiejantis jus su kortų energijomis ir jūsų pačių intuicija. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs Taro entuziastas, norint prasmingai ir tiksliai skaityti, labai svarbu įvaldyti maišymo meną. Šiame vadove išnagrinėsime įvairius Taro kortų maišymo būdus ir pateiksime patarimų, padėsiančių sukurti savo unikalų stilių.

  1. Taro kaladės paruošimas

Prieš pradėdami įsitikinkite, kad jūsų Taro kaladė yra gerai išvalyta ir suderinta su jūsų energija. Daugelis skaitytojų nori laikyti savo kaladėles specialiame audinyje arba maišelyje, kad jie būtų apsaugoti ir energingai įkrauti.

  1. Išvalykite protą

Skirkite šiek tiek laiko susikaupti ir išvalykite mintis nuo trukdžių. Fokusavimo kokybė maišymo metu gali turėti įtakos skaitymo tikslumui. Gali padėti gilus įkvėpimas ir kelios dėmesingumo akimirkos.

  1. Maišymo technikos pasirinkimas

Yra keletas būdų, kaip maišyti Taro kortas, ir galite eksperimentuoti, kad surastumėte jums patinkantį metodą. Štai keletas populiarių technikų:

a. Rankų maišymas: Laikykite kaladę vienoje rankoje, o kita ranka traukite mažas kortų grupes ir sumaišykite jas. Šis metodas leidžia tiksliai valdyti korteles.

b. Stalo maišymas: paskleiskite kortas ant stalo ir sumaišykite jas braukdami arba braukdami rankomis. Baigę vėl surinkite juos į vieną krūvą.

c. Riffle Shuffle: Laikykite kaladę viena ranka ir nykščiu įstumkite vieną kaladės pusę į kitą. Leiskite kortoms susipinti ir tada jas atleiskite. Ši technika yra įprasta maišant kortas, todėl gali prireikti praktikos, kad Taro kortos nebūtų sulenktos.

d. Overhand Shuffle: Laikykite kaladę vienoje rankoje, o kita ranka paimkite kelias kortas iš viršaus ir perkelkite jas į apačią. Pakartokite šį judesį keletą kartų.

e. Random Drop Shuffle: Paskleiskite korteles ant lygaus paviršiaus ir atsitiktine tvarka pasiimkite jas. Ši technika gali sukelti nenuspėjamumo jausmą.

  1. Pasitikėk savo intuicija

Maišydami sutelkite dėmesį į savo klausimą ar ketinimą skaityti. Leiskite savo intuicijai vadovautis nustatant, kada nustoti maišyti. Kai kurie skaitytojai sustoja, kai kortelė „šokinėja“ arba jaučiasi ypač reikšminga. Kiti nustato konkretų maišymo skaičių.

  1. Galutinis pjūvis

Kai sumaišysite savo pasitenkinimą, nupjaukite denį. Tai apima denio padalijimą į dvi krūvas ir vėl juos sujungiant. Kai kurie skaitytojai nori nupjauti kaladę vieną kartą, o kiti – kelis kartus.

  1. Kortelių piešimas

Atėjus laikui piešti kortas skaitymui, eikite į procesą su pagarba ir atvirumu. Su tyčia nupieškite kortas ir išdėliokite jas pagal pasirinktą Taro sklaidą.

  1. Praktika ir kantrybė

Taro kortų maišymas yra menas, kuris tobulėja praktikuojant. Laikui bėgant susikursite savo unikalų stilių ir ritmą. Nenusiminkite, jei prireiks šiek tiek laiko, kol jausitės visiškai patogiai. Pasitikėk, kad kuo daugiau naudositės savo kortomis, tuo gilesnis ryšys su jomis taps.

Įvaldyti Taro kortų maišymo meną yra neatsiejama norint tapti įgudusiu Taro skaitytoju. Tai būdas susijungti su kortų energija ir savo intuicija, kuriant prasmingą ir įžvalgų skaitymo patirtį. Eksperimentuokite su įvairiais maišymo būdais, pasitikėkite savo instinktais ir eikite į Taro praktiką atvira širdimi ir protu. Laikui bėgant pastebėsite, kad maišymas tampa labai asmeniniu ir šventu jūsų Taro kelionės aspektu.