Pentaklis

Mano profilis

Search
Close this search box.

Taro būrimas būsimam „Keltų kryžius“ internetu

Keltų kryžius – viena įdomiausių Taro būrimo sklaidų, padedanti iš visų pusių pažvelgti į jus dominančią situaciją, nustatyti jos priežastis, pažvelgti į ateitį ir gauti vertingų patarimų. Šis būrimas naudoja visas 78 Taro kortas, tiek didžiąją, tiek mažąją arkaną. To dėka galėsite gauti labai išsamią situacijos analizę.

card
card
card
card
card
card
card
card
card
card

  1. Kas šiuo metu turi įtakos situacijai
  2. Pagalba ar kliūtis
  3. Praeities motyvacija
  4. Neseniai praeitis
  5. Labiausiai tikėtina ateitis
  6. Artima ateitis
  7. Jūsų požiūris į problemą/situaciją
  8. Jūsų aplinka
  9. Jūsų viltys ir abejonės
  10. Santrauka

Sveiki atvykę į TaroKortuBurimai.lt – jūsų patikimą virtualių internetinių Taro skaitymų šaltinį. Pasinerkite į Keltų kryžiaus sklaidos gelmes – gilų ir išsamų išdėstymą, kuris atskleidžia sudėtingus jūsų praeities, dabarties ir ateities sluoksnius.

Su mūsų patyrusiais Tarologais leisitės į savęs atradimo ir nušvitimo kelionę, nes kiekviena ištraukta korta atskleidžia aktualiausius jūsų gyvenimo klausimus ir giliausius troškimus.

Pasinaudoję mūsų internetinės platformos patogumu, patogiai savo erdvėje galite gauti asmeninių interpretacijų ir intuityvių nurodymų. Nesvarbu, ar ieškote aiškumo meilės, karjeros ar asmeninio augimo klausimais, „Celtic Cross“ sklaida siūlo holistinę perspektyvą, kuri nušvies jūsų kelią į priekį.

Apimk Taro magiją ir atrakink savo likimo paslaptis su TaroKortuBurimai.lt. Užsisakykite Keltų kryžiaus Taro skaitymą šiandien ir leiskitės į transformacijos ir įgalinimo kelionę.