Pentaklis

Mano profilis

Search
Close this search box.

Kaip išnaudoti kiekvieną savaitės dieną savo naudai?

Kiekviena savaitės diena turi savo reikšmę. Žinodami kiekvienos dienos prasmę – galite panaudoti šias žinias, kad kiekvieną savaitės dieną praleistumėte kuo efektyviau.

Ką atneša pirmadienis?

Pirmadieniai yra Mėnulio įtakos dienos. Kad pirmadieniai būtų sėkmingi, būtina aprūpinti Mėnulio energiją. Mėnulio energija turėtų būti išreikšta rūpesčiu, nuoširdumu, dėmesiu, užuojauta. Pirmadienis tinkamas įvairių problemų sprendimui, pirkiniams, bendravimui su šeimos nariais. Pirmadieniais reikėtų susilaikyti nuo kitų žmonių kritikavimo, smerkimo ir reikalavimų, nes pirmadieniais žmonės yra ypač jautrūs, o pirmadieniais galima pasigailėti kitų žmonių, jei tai būtina siekiant tikslo, sukeliant kituose užuojautą.

Ką atneša antradienis?

Antradienis yra Marso įtakoje, o tai įtakoja žmones elgtis neapgalvotai, ieškoti nuotykių, aštraus, betarpiško bendravimo ir agresijos. Marsas siejamas su greičiu, spontaniškumu ir instinktais. Jei norite, kad antradienį pasisektų, tuomet turėtumėte elgtis spontaniškai, impulsyviai, bet jokiu būdu ne agresyviai. Jei antradienį turite idėją – imkitės nedelsdami! Būkite drąsūs ir parodykite savo drąsą aplinkiniams. Elkitės racionaliau, su protu, neleiskite emocijoms užvaldyti.

Ką atneša trečiadienis?

Trečiadienis – Merkurijaus įtakoje, kuri asocijuojasi su lengvumu, linksmumu ir greičiu. Trečiadieniai tinkami tyrinėjimams, rašymui ir prekybai. Jei reikia ką nors parduoti, rinkitės trečiadienį. Taip pat trečiadieniais vyks sėkmingi dalykiniai susitikimai, verslo derybos, taip pat lošimai ir loterijos. Trečiadieniai yra geros dienos bendravimui, o trečiadienį turėtumėte bendrauti net. Taip pat gera diena studijoms, naujų žinių įgijimui.

Ką atneša ketvirtadienis?

Ketvirtadienis yra Jupiterio įtakoje ir yra sėkmingiausia savaitės diena. Ketvirtadieniais sekasi verslo reikalai, derybos, sandoriai. Ketvirtadienis asocijuojasi su bendru gėriu, todėl šią dieną svarbu parodyti, kad galvojate apie bendrą gėrį, pademonstruoti profesionalumą, operatyvumą ir kompetenciją. Ketvirtadieniai turi ir neigiamą pusę ir jei ketvirtadienį iškils problemų, jų gali padaugėti, todėl ketvirtadienį stenkitės vengti konfliktų ir ginčų.

Ką atneša penktadienis?

Penktadienis yra Veneros įtakoje, o Venera asocijuojasi su grožiu, moteriškumu, harmonija, tarpusavio supratimu. Penktadienis tinkamas poilsiui ir linksmybėms, jausmų reiškimui ir labdarai. Jei esate vyras, tuomet šią dieną galite parodyti susirūpinimą moterimis ir būsite įvertintas. Penktadienį kurkite aplink save gražią, kūrybišką ir šiltą aplinką. Penktadieniai tinkami kūrybinei, meninei raiškai – dainuoti, tapyti, šokti.

Ką atneša šeštadienis?

Šeštadienis yra veikiamas Saturno, o Saturnas yra žinomas dėl savo gana sunkios energijos, todėl šeštadieniai nėra lengviausia diena. Šeštadieniais stenkitės apriboti savo norus ir stenkitės „nesušvilpti“ apie problemas. Šeštadienį geriau ne dirbti, o šią dieną praleisti ramiai ir atsipalaiduoti. Šeštadienį galite apsipirkti, nes Saturnas padės valdyti finansus ir per daug neišlaidauti. Šeštadienį neplanuokite svarbių įvykių, nes šeštadieniai – karminės dienos ir gali nutikti įvairių išbandymų.

Ką atneša sekmadienis?

Sekmadienis yra saulės įtakoje, o Saulė neša džiaugsmo, meilės, kūrybos ir laimės energiją. Sekmadieniai yra geros dienos dvasiniam augimui. Apsilankykite bažnyčioje, eikite į muziejų ar meno galeriją arba eikite į gamtą – ir jūsų saulės energija žymiai padidės. Būkite atviri, nes sekmadieniai gali atnešti įžvalgų, idėjų ir originalių sprendimų sudėtingose ​​situacijose. Sekmadieniais pasistenkite padauginti gero ir būti pozityviai nusiteikę, palankiai elkitės su kitais žmonėmis.