Pentaklis

Mano profilis

Search
Close this search box.

Galios atrakinimas viduje: kaip suaktyvinti Taro kortas

Manoma, kad Taro kortos, pasižyminčios sudėtinga simbolika ir mistine įtaiga, turi gilios išminties ir įžvalgos. Norint pasinaudoti šia išmintimi, būtina suaktyvinti Taro kortas. Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime Taro kortų aktyvavimo koncepciją ir pateiksime nuoseklias gaires, kaip tai padaryti efektyviai, kad galėtumėte išnaudoti visas kortų kortų galimybes.

Ką reiškia aktyvuoti Taro kortas?

Taro kortų aktyvinimas apima savo energijos, ketinimų ir ryšio su dvasine sfera įkvėpimą. Tai procesas, kuris suderina kortas su jūsų intuityviais sugebėjimais ir leidžia jas naudoti kaip būrimo, savęs atradimo ir vadovavimo įrankį.

Žingsnis po žingsnio Taro kortelių aktyvinimo vadovas:

Pasirinkite savo Taro kaladę:
Pradėkite pasirinkdami Taro kaladę, kuri jums patinka. Taro kaladės būna įvairių stilių ir temų, todėl rinkitės tokią, kuri atitiktų jūsų intuiciją ir asmeninius pageidavimus.
Sukurkite šventą erdvę:
Raskite ramią ir patogią erdvę, kurioje galėsite dirbti su Taro kortomis nesiblaškydami. Galite uždegti žvakę ar smilkalus, kad sukurtumėte šventą atmosferą.
Valymas ir valymas:
Prieš suaktyvinant, svarbu išvalyti Taro kaladę nuo likusių energijų. Kai kurie įprasti valymo būdai:
Ištepimas: perleiskite kortas per valomos žolės, pavyzdžiui, šalavijų ar palo santo, dūmus.
Kristalų valymas: Padėkite Taro kaladę ant skaidraus kvarco arba selenito kristalo nakčiai, kad sugertumėte neigiamą energiją.
Vizualizacija: įsivaizduokite ryškią šviesą, kuri valo ir valo korteles, kai laikote jas rankose.
Sumaišyti denį:
Pradėkite maišyti Taro kaladę, sutelkdami dėmesį į savo ketinimą. Šis ketinimas gali būti toks paprastas kaip: „Aš suaktyvinu šias korteles, kad gaučiau įžvalgą ir patarčiau“. Maišykite kortas, kol pajusite ryšį su jomis ir pasirengimo jausmą.
Susisiekite su savo intuicija:
Norint suaktyvinti Taro kortas, labai svarbu susisiekti su savo intuicija. Kelis kartus giliai įkvėpkite ir susikoncentruokite į save. Pasitikėkite savo vidine išmintimi ir intuicija, kuri padės jums skaityti.
Nupieškite kortelę:
Ištraukdami pirmąją kortelę sutelkite dėmesį į savo ketinimą ir klausimą ar problemą, kurią norite ištirti. Atkreipkite dėmesį į bet kokius intuityvius įspūdžius, mintis ar jausmus, kurie kyla atskleidžiant kortelę.
Užsiimkite reguliaria praktika:
Aktyvinimas yra nuolatinis procesas. Norėdami išlaikyti ryšį su Taro kalade, reguliariai užsiimkite praktika. Kasdien ar kas savaitę skaitykite, registruokite savo interpretacijas ir toliau tobulinkite savo intuityvius gebėjimus.
Pagarba ir rūpinimasis savo deniu:
Parodykite pagarbą savo Taro kaladei, kai nenaudojate, laikykite ją švarioje ir saugioje vietoje. Elkitės su kortelėmis švelniai ir neleiskite kitiems jas tvarkyti, jei jiems tai nėra patogu.
Išlaikykite teigiamą ir atvirą protą:
Žiūrėkite į Taro skaitymus teigiamai ir atvirai. Pasitikėkite kortelėmis, kurios suteiks patarimų ir įžvalgų, ir būkite imlūs jų perduodamiems pranešimams.

Taro kortų aktyvinimas yra galingas būdas atskleisti jų potencialą ir susisiekti su jų turima išmintimi. Tai procesas, kuris sujungia ketinimą, apsivalymą ir tvirtą ryšį su jūsų intuicija. Tęsdami pratimus ir dirbdami su savo Taro kalade, užmegsite gilesnį ryšį su kortomis ir padidinsite gebėjimą jas naudoti kaip būrimo, savęs tyrinėjimo ir asmeninio augimo įrankį.